Leave your comments

0
terms and condition.

Comments (91)

Load Previous Comments
 • Guest

  prečítal som si Váš komentár v diskusii dňa 22.10.2010.Zaujalo ma:ich nezmeníte nikdy-plne súhlasím. A už vôbec nie silou-tiež plne súhlasím,ale sám píšete, že cucajú našu energiu,naše peniaze,a že sú to praziti, ktorých najlepšie odstranite tak,že im neposkytnete zdroj obživy. Možno aj sám viete,že svine od válova dobrovoľne nepôjdu, niekedy nestačí ani palica,ale musíte zobrať vidly. Viete, to je ako s tou našou a českou sametovou revoluci, darmo som ako jeden zo zakladajúcich členov členov OF-VPN v Košiciach presviedčal kolegov u nás aj v Prahe, že hnoj sa neprikrýva zamatom, ale vyhadzuje z chlieva vidlami.Aj to "kresťanské" nie sme ako oni,bolo dielo satanovo,čo synovia tmy dokonale využili.ŽIVÝ BOH v Biblii ústami prorokov s Starom zákone a PÁN JEŽIŠ v Novom jasne hovoria čo musí predchádzať odpusteniu:vyznanie hriechu či prestupenia, pokora,pokánie,úprimná ľútosť,prosba o milosť a prijatie uloženej pokuty teda trestu.A k ohavnostiam popachaných niektorymi sudcami je odchod z funkcie, tým najmenším trestom, aj keby svoje činy oľutovali, a do smrti sa za svoje činy kajali poctivou prácou pri lopate.Pán Melničák napíšte mi meno aspoň jedného sudcu,ktorý svoje činy verejne oľutoval, alebo sa sám vzdal svojej funkcie kvôli nespravodlivým rozsudkom,ktoré vyniesol a ľuďom zničil život.Nič v zlom, ale ide o pravdu a spravodlivosť. A PRAVDA a SPRAVODLIVOSŤ sú podstatou trónu ŽIVÉHO BOHA.

 • Guest

  Poznám len jeden sposob, ako urobiť s justíciou poriadok, nie dva!!!
  S justíciou niet o čom diskutovať!!!
  So zločincami sa niet o čom baviť!!!
  Je stratégiou justície ako prežiť zabetónovaním stavu obkecávaním a naťahovaním času!!!
  Preto Vojto takticky doporučuje sa najprv vzdelať na právnu úroveň. Preboha!!! Potom čo???
  Justícia je polozločinecká organizácia!!!
  Za šesťdesiat rokov justícia sposobila obrovské množstvo krívd!!!
  S vedomím zločinu a nespravodlivosti zničila obrovské množstvo ľudských životov a rodín!!!
  Justícia doteraz neublížila iba ľuďom!!! Justícia servílne zakrýva rozkrádačské kauzy, kde je obeťou nemý, hluchý a slepý štát!!! To sme my, všetci!!!
  Justícia profituje zo zločinu!!!
  O čom má verejnosť diskutovať s justíciou???
  Justícia ešte može zničiť pár životov!!!
  Svieca Vám dohorieva. Čušíte.
  Justícia nemá právo na samoočistu!!!
  Odkedy je dané právo tomu, kto spácha zločin aby sa samoočistil???
  Toto nech si pamätajú všetci!!!
  Ak politici a spoločnosť neurobia s justíciou poriadok, tento stav bude hrobárom slovenskej spoločnosti!!!
  Teraz sme ekonomický chvost Európy!!!
  Nemáme ďaleko od tej diery!!!
  Občania a politici otvorte oči!!!

 • Guest

  In reply to:

  Nemôžem súhlasiť s jednou Vašou vetou:
  "Justícia servílne zakrýva rozkrádačské kauzy, kde je obeťou nemý, hluchý a slepý štát!!!". Pozrite si nejaký rozsudok. Je tam uvedené: "Rozsudok v mene Slovenskej republiky". Súdy konajú v mene štátu, takže nie justícia rozkráda štát, ale štát prostredníctvom justície okráda občanov štátu.

 • Guest (Dudy)

  In reply to:
  Fatal error: Cannot redeclare sde7c() (previously declared in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php:1) in /www/s/u/u23979/public_html/components/com_komento/themes/kuro/comment/item/parent.php on line 1